Объявление Продам авторефрижератор < 3.5т IVECO Daily с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/9
IVECO
Daily
2016
2016-01-22
188 530 км
990 кг
2 510 кг
3 500 кг
более 1 месяца
7212123
2024-08-27 18:00
2024-09-01 19:51
6,64 м × 2,19 м × 2,93 м
146 л.с. (107 кВт)
CD
Подогрев топлива:
2024-08-31
белый
Varnar för slitna bromsbelägg.
Skada på stötfångaren fram, Buckla motorhuv, Lackskada tak, Lackskada vänster framskärm, Karosskada vänster sidoblinkers, Karosskada vänster sidospegel, Buckla vänster framdörr, Karosskada vänster bakskärm, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Inredningsdetalj skadad, Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Inredningsdetalj fram saknas. Klädsel sliten fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer.
ENGINE AND GEARBOX:
Plast detalj i motorrum skadad
Missfärgad glykol, oljeblandadMotor startar ej, går runt jätte sakta.
Spricka vindruta i synfält.Batteri bristfällig fastsättning, infästning skadad.
Previous owners: 7
License number: XMS216
Manufacture month: november 2015
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 6212 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 209 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
Deductible VAT: Yes
35 2.3
2016
PercentIconDeductible VAT