Объявление Продам универсала Volvo XC90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
XC90
универсал
2016
2016-01-21
193 030 км
499 кг
2 131 кг
2 630 кг
21 авг. 2024 г.
7214528
2024-08-26 17:30
2024-08-29 20:46
4,95 м × 1,958 м × 1,745 м
224 л.с. (165 кВт)
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Полный привод:
2025-09-30
черный
, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Några lackskador, stenskott och repor. Mycket tvättrepor över hela bilen
Inredningsdetalj bak saknas. Inredningsdetalj fram saknas.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage. Oljeläckage
Previous owners: 7
License number: YBD284
Manufacture month: detsember 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2871, 6004, 9319, 12216, 15275, 16490, 18024 och 19234 mil. Senast utförd 2024-07-04. Kamrem bytt vid 15275 mil 2021-02-16
Textile: Faux leather
Tax fee (yearly): 3240 SEK
Max pull weight: 870 kg
CO2-emission (diesel): 152 g/km
Tax weight: 2 130 kg
Max trailer weight: 2 700 kg
D5 AWD
2016
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastbågar
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare