Объявление Продам универсала Volvo V70 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volvo
V70
универсал
2008
2008-02-07
193 930 км
610 кг
1 690 кг
2 300 кг
26 авг. 2024 г.
7215872
2024-08-29 17:26
2024-09-03 21:36
4,95 м × 1,89 м × 1,55 м
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
CD
2025-06-30
серый
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Ytrost tak. Några stenskott, dörruppslag och repor. Några lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Klädsel ytligt slitage fram. Spår av tidigare utrustning.Emblem på ratt slitet.
ENGINE AND GEARBOX:
Slitna motorkuddar medför vibrationer. Missljud drivrem.
Positionsljus höger fram ur funktion.
Vibrationer i ratten under körning när kopplingspedalen är nertryckt.
Previous owners: 6
License number: OSF426
Manufacture month: november 2007
Service history: Service utförd vid följande mil: 3161, 5000, 7000, 8970, 10149, 11015, 11663, 12291, 12886, 13401, 14342, 15609, 17357, 18098, 19077 senast 2024-04-05 Kamrem utförd vid (mil): 19383 Datum Kamremsbyte: 2024-08-07
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 4283 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 172 g/km
Tax weight: 1 690 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
II 2.4D
2008
Eldriven baklucka
Sätesvärme bak
Xenon-ljus