Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volvo
V60
универсал
2015
2014-09-11
225 590 км
435 кг
1 685 кг
2 120 кг
29 авг. 2024 г.
7208712
2024-08-28 06:00
2024-09-02 21:28
4,635 м × 1,865 м × 1,479 м
181 л.с. (133 кВт)
Расход топлива:
3,9 л/100км
Люк:
2025-10-31
серый
Flertal stenskott. Fåtal repor, lackskador och bucklor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Strålkastarglas slitna. Kupefläkt middljud
Previous owners: 1
License number: EAJ523
Manufacture month: august 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 3608, 5156, 8222, 10783, 13464, 15319, 16083, 17670, 22178 senast 2024-04-22
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 380 kg
CO2-emission (diesel): 103 g/km
Tax weight: 1 680 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D4
2015
Assistanssystem
Auto hold
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus