Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V60
универсал
2016
2016-01-22
209 100 км
495 кг
1 675 кг
2 170 кг
26 авг. 2024 г.
7215943
2024-08-23 15:28
2024-08-28 20:55
Количество дверей:
5
4,635 м × 1,865 м × 1,479 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2025-10-31
черный
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor fram och bak är slitna, behöver bytas
Lackskada på stötfångare fram och bak. Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram och bak.
Drivknut höger fram glapp, AC missljud, Torkarblad utslitna fram. Gasdämpare till bakluckan försämrad funktion.
Handtag till mittkonsolens fack, trasig.
Previous owners: 3
License number: OZJ314
Manufacture month: styczeń 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2969, 6085, 8115, 9980, 12006, 14237, 16204, 18062, 19731 senast 2023-11-09. Kamrem utförd vid (mil):: 14237 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2021-06-04
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
CO2-emission (diesel): 105 g/km
Tax weight: 1 670 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
D3
2016
Assistanssystem
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus