Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
V60
универсал
2015
2014-09-26
248 620 км
456 кг
1 744 кг
2 200 кг
более 1 месяца
7213612
2024-08-06 17:29
2024-08-11 18:05
4,635 м × 1,865 м × 1,479 м
Кузов
Фаркоп:
181 л.с. (133 кВт)
Подушка безопасности:
CD
Подогрев топлива:
2025-03-31
голубой, металлик
Fåtal bucklor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott och repor. Dragkrok går ej och låsa då de är mycket smuts i nyckel hålet.
Dörrpaneler har några skavmärken. Inredningsdetalj skadad. Dålig lukt från ac.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Vinande ljud i motorrum.Växlar lite ryckigt vid fullgas.
Spricka vindruta utanför synfält. Komplett punkteringskitt saknas.
Previous owners: 2
License number: HND615
Manufacture month: syyskuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 11701, 14366, 17029, 19089, 20954, 22532, 24234 senast 2023-12-02
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1155 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (diesel): 112 g/km
Tax weight: 1 740 kg
Max trailer weight: 1 750 kg
D4
2015
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Rattvärme
Lastskydd/lastnät
Sätesvärme bak
Xenon-ljus