Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
V60
универсал
2016
2016-04-29
292 290 км
457 кг
2 048 кг
2 505 кг
более 1 месяца
7211392
2024-07-31 17:56
2024-08-05 21:36
4,635 м × 1,865 м × 1,479 м
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
Полный привод:
2025-03-31
серый
Flertal stenskott och lackskador. Fåtal repor bucklor och dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Previous owners: 6
License number: NEE729
Manufacture month: aprill 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3488, 6715, 9699, 13169, 14724, 18465, 22188, 22642, 25639 senast 2022-07-06 Kamrem utförd vid (mil):: 22642 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2022-02-15
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 995 kg
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D5 AWD Twin Engine
2016
Electric/Diesel
Assistanssystem
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car