Объявление Продам универсала Volkswagen Caddy MPV с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volkswagen
Caddy MPV
универсал
2017
2016-11-28
67 300 км
577 кг
1 838 кг
2 415 кг
9 сент. 2024 г.
7217780
2024-09-09 11:50
2024-09-11 21:06
4,878 м × 1,793 м × 1,831 м
Кузов
Фаркоп:
110 л.с. (81 кВт)
Видеокамера заднего хода:
2025-04-30
белый
Nya skivor och belägg bak
Fåtal lackskador, stenskott och repor, bucklor/dörruppslag. Fåtal rostangrepp. Spår efter tidigare dekor. Stötfångare fram, karosskada.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Innertak skadad. Spår av tidigare utrustning. Insynsskydd medföljer ej
Previous owners: 1
License number: TYO342
Manufacture month: sierpień 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1581, 2635, 4920, 5377, 5931, 6727 senast 2024-07-02
Service book: Electronic
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 415 SEK
Max pull weight: 1 085 kg
CO2-emission (methane): 116 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Caddy Life Maxi 1.4 TGI
2017
Methane
Autobroms
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car