Объявление Продам универсала Toyota Corolla с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Toyota
Corolla
универсал
2019
2019-04-25
493 800 км
370 кг
1 465 кг
1 835 кг
более 1 месяца
7212546
2024-08-05 17:31
2024-08-11 19:41
4,65 м × 1,79 м × 1,435 м
98 л.с. (72.03 кВт)
Расход топлива:
3,3 л/100км
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2025-09-30
серебристый, металлик
Bromsbelägg bak, utslitna.
Grill är skadad. Skada på stötfångaren fram. Karosskada vänster bakdörr. Skada på stötfångaren bak. Gummilist skadad höger bakdörr. Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr. Bakljus skadat höger och vänster sida. Flertal bucklor, dörruppslag, lackskador, repor och stenskott. Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Ratten är sliten. Innertak skadad. Spår av tidigare utrustning.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Missljud drivknut/drivaxel vänster sida.
Taxi skyltar. Finns dock vanliga i bilen så vi byter innan bes. Spricka vindruta i synfält. Stolsvärme förarplats, ur funktion. Torkarblad bak skadat. Vibrationer i framvagn.
Previous owners: 6
License number: DYP54W
Manufacture month: märts 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1589 mil. Senast utförd 2019-09-30
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 665 kg
CO2-emission (petrol): 76 g/km
Tax weight: 1 460 kg
Max trailer weight: 750 kg
färg: Silver
1.8 Hybrid Touring Sports
2019
Electric/Petrol
Autobroms
LED-strålkastare