Объявление Продам универсала Nissan Juke с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Nissan
Juke
универсал
2021
2021-08-11
2 930 км
426 кг
1 274 кг
1 700 кг
27 авг. 2024 г.
7215831
2024-08-25 21:48
2024-08-29 19:40
4,21 м × 1,8 м × 1,593 м
114 л.с. (84 кВт)
Видеокамера заднего хода:
PTO:
2026-08-31
серый
Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Servicedokumentation saknas. Kondens fram lyktor båda sidor.
Previous owners: 1
License number: RFY16B
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 3855 SEK
Max pull weight: 1 800 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 270 kg
DIG-T
2021
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
LED-strålkastare