Объявление Продам универсала BMW X1 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
BMW
X1
универсал
2011
2010-10-01
153610 км
505 кг
1615 кг
2120 кг
Швеция Gothenburg
16 июн. 2024 г.
7208298
2024-06-19 15:56
2024-06-25 19:24
4.454 м × 1.798 м × 1.545 м
143 л.с. (105 кВт)
CD
Полный привод:
2024-10-31
белый
Några stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador.
Isofix mitten bak täcklock saknas. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 10
License number: LBN716
Manufacture month: wrzesień 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 2941, 5153, 7465, 10083, 11641, 13549 senast 2022-09-12
Tax fee (yearly): 3136 SEK
Max pull weight: 1 380 kg
CO2-emission (diesel): 150 g/km
Tax weight: 1 610 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
xDrive18d
E84
2011
Avtagbar dragkrok
Xenon-ljus