Объявление Продам седан Mercedes-Benz E-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Mercedes-Benz
E-Klass
седан
2014
2014-10-13
159 580 км
470 кг
1 715 кг
2 185 кг
26 авг. 2024 г.
7215692
2024-09-04 16:58
2024-09-09 21:08
4,829 м × 1,786 м × 1,397 м
170 л.с. (125 кВт)
Расход топлива:
4,9 л/100км
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2025-10-31
серебристый
Vibrerar vid inbromsning.
Stenskott vindruta utanför synfält. Lackskada höger framskärm. Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Välskött
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram.
Previous owners: 11
License number: ORZ829
Manufacture month: kesäkuu 2013
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2350, 8537, 10383, 12115, 13774 och 15238 mil. Senast utförd 2023-11-01
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2041 SEK
Max pull weight: 1 315 kg
CO2-emission (diesel): 129 g/km
Tax weight: 1 710 kg
färg: Silver
E 220 BlueTEC C207
2014
Park-assistans
Navigator
LED-ljus