Объявление Продам седан Audi A6 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Audi
A6
седан
2021
2020-10-14
115 550 км
426 кг
2 184 кг
2 610 кг
4 сент. 2024 г.
7214814
2024-09-03 11:16
2024-09-08 19:46
4,939 м × 1,886 м × 1,411 м
Тип привода:
полный привод
252 л.с. (185 кВт)
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Полный привод:
2025-09-30
белый
Vindruta sliten. Fåtal lackskador. Flertal repor och stenskott.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: KOL50M
Manufacture month: september 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2892, 5518, 5938 och 8764 mil. Senast utförd 2023-08-23
Service book: Electronic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 890 kg
Tax weight: 2 180 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
Sedan 55 TFSI e quattro
2021
Electric/Petrol
Autobroms
Sätesvärme bak
Aktiv parkeringshjälp
Auto hold
Infällbar dragkrok
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar
360 kamera
Assistanssystem
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Kurvljus
HD Matrix LED-strålkastare
Rattvärme
Smartphone integration
Connect-paket Plus
Assistanspaket City
Förvaringspaket
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car