Объявление Продам прицеп фургон Brenderup CE1000 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/39
Brenderup
CE1000
прицеп фургон
2019
390 кг
610 кг
1000 кг
Швеция Odensbacken
7 мая 2024 г.
190825
2024-05-13 10:25
5.25 м × 2.15 м × 2.59 м
Первая ось:
185Rx14
2023-09-30
Längd: 5250
Senaste besiktning: 2019-07-29
Antal ägare: 4
Tillverkad: 201907
Fordonsslag: Släp
Leasing: Nej
Kreditköp: Nej
färg: OKÄND
Skåpsläp/Flyttsläp/Kåpkärra
Mått & vikt
Medföljande tillbehör
Dubbade vinterhjul
Övriga upplysningar
Smutsigt på bilder behov av tvätt
Inga synliga skador utvändigt i skåp
Slitage efter användande invändigt syns enligt bilder
Säljarens kommentarer
Kommer att vara nybesiktigad vid utlämning
Inga kända fel
Släpet säljes med borttagna dekaler