Объявление Продам микроавтобус фургон Peugeot Expert с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Peugeot
Expert
микроавтобус фургон
2022
2022-02-10
51 060 км
Количество мест:
3
878 кг
2 177 кг
3 055 кг
более 1 месяца
7213512
2024-08-20 16:52
2024-08-25 19:59
5,306 м × 1,92 м × 1,94 м
Кузов
Фаркоп:
Навигация:
Видеокамера заднего хода:
2025-02-28
черный, металлик
Skada på stötfångaren fram, Parkeringssensor fram skadad. Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Repa tak, Repa vänster insteg fram, Repa stötfångare bak, Repa höger taksida, Bucklor baklucka. Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Klädsel smutsig, fram. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster.
Finns ingen dokumenterad servicehistorik till denna bil. Laddkabel saknas till denna bil, Elinfällbara speglar, missljud. Parkeringssensor ur funktion, Parkeringssensor intryckt, Nyckel till lastbågar saknas.
Previous owners: 1
License number: DKP33F
Service history: Service utförd vid följande mil: Finns ingen dokumenterad servicehistorik till denna bil
Service book: Missing
Number of keys: 1
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 3 050 kg
Deductible VAT: Yes
e-Expert Skåp 75 kWh
2022
Dödavinkelvarnare
Lastbågar
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car