Объявление Продам легковой фургон FIAT Doblo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
FIAT
Doblo
легковой фургон
2013
2013-05-30
111580 км
Количество мест:
622 кг
1398 кг
2020 кг
Швеция Gothenburg
7 мая 2024 г.
7203502
2024-05-10 17:29
2024-05-14 18:56
4.39 м × 1.832 м × 1.845 м
Кузов
Фаркоп:
90 л.с. (66.15 кВт)
Автономный обогреватель:
CD
Подогрев топлива:
2024-11-30
белый
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Ojämn tomgång. Skramlande ljud i motorrum. Vibrationer i drivlinan. Oljeläckage. Misständer vid start när kall.Missljud lager i motorn.Kylare fram skadad
Strålkastarglas matta
Previous owners: 5
License number: AKT189
Manufacture month: styczeń 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 6118, 9142 senast 2021-07-01
Tax fee (yearly): 2250 SEK
Max pull weight: 1 480 kg
CO2-emission (diesel): 133 g/km
Tax weight: 2 020 kg
Cargo 1.3 Multijet
2013