Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
XC60
кроссовер
2016
2015-05-22
133 160 км
631 кг
1 854 кг
2 485 кг
27 авг. 2024 г.
7216449
2024-08-30 17:52
2024-09-04 19:42
4,644 м × 1,891 м × 1,713 м
Кузов
Фаркоп:
190 л.с. (140 кВт)
Навигация:
CD
Подогрев топлива:
2024-10-31
черный
Bromsbelägg fram och bak, slitna.
Ytrost tak, Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Insynsskydd medföljer ej
Torkararm bak ligger ur position. Strålkastarglas slitna. Fel på larmsystem
Previous owners: 5
License number: FTH895
Manufacture month: huhtikuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3217, 4501, 5872, 7238, 8083, 9128, 10627, 11879 senast 2023-10-31
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 015 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
XC60 D4 FWD
2016
Sätesvärme bak
Autobroms
Rattvärme
Xenon-ljus