Объявление Продам кроссовера Suzuki Grand Vitara с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Suzuki
Grand Vitara
кроссовер
2012
2012-10-25
163 770 км
443 кг
1 657 кг
2 100 кг
4 сент. 2024 г.
7217018
2024-09-03 09:48
2024-09-08 18:11
Количество дверей:
5
4,4 м × 1,81 м × 1,695 м
Тип привода:
полный привод
169 л.с. (124 кВт)
Объем:
2 400 см³
Расход топлива:
9 л/100км
CD
Видеокамера заднего хода:
PTO:
Полный привод:
2024-12-31
серый
Broms vänster fram, anliggande.
Dålig linjepassning, . Ytrost baklucka, Flertal bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador ochrostangrepp,
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Ac fungerar men kyler dåligt, Strålkastarglas matta
Previous owners: 4
License number: MEH141
Manufacture month: wrzesień 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1311, 4245, 6300, 7726, 11690, 15036 senast 2022-04-11
Tax fee (yearly): 2494 SEK
Max pull weight: 1 400 kg
CO2-emission (petrol): 208 g/km
Tax weight: 1 650 kg
Max trailer weight: 1 850 kg
Grand Vitara 2.4 5dr
2012
Avtagbar dragkrok
Lastbågar