Объявление Продам кроссовера Peugeot 3008 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Peugeot
3008
кроссовер
2019
2020-08-10
125 830 км
489 кг
1 501 кг
1 990 кг
более 1 месяца
7210640
2024-08-01 17:54
2024-08-06 21:17
4,447 м × 1,841 м × 1,623 м
Кузов
Фаркоп:
BlueHDi
131 л.с. (96 кВт)
Объем:
1 500 см³
2025-06-30
черный
Vibrerar vid inbromsning.
Fåtal stenskott, Flertal repor och lackskador. Missljud öppning/stängning båda framdörrarna. Eftermonterade emblem på båda framskärmarna.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta utanför synfält. AC kyler dåligt, AC missljud
Previous owners: 3
License number: HOX98H
Manufacture month: oktoober 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 9079 senast 2022-12-27
Tax fee (yearly): 2963 SEK
Max pull weight: 1 510 kg
CO2-emission (diesel): 105 g/km
Tax weight: 1 500 kg
2019
Autobroms