Объявление Продам кроссовера Mercedes-Benz GLE с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/23
Mercedes-Benz
GLE
кроссовер
2021
2021-10-07
42 850 км
503 кг
2 747 кг
3 250 кг
20 авг. 2024 г.
7211816
2024-09-04 16:55
2024-09-09 20:27
Багажник:
Количество дверей:
5
4,954 м × 2,022 м × 1,832 м
Тип привода:
полный привод
350 de 4MATIC V167
194 л.с. (143 кВт)
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
Багажник:
Двойное остекление:
Полный привод:
2026-06-30
зеленый, металлик
Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag.
Previous owners: 2
License number: WAS04B
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1855 och 3553 mil. Senast utförd 2024-01-18
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Collision warranty: 2024-10-06 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 1002 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 740 kg
Deductible VAT: Yes
350 de 4MATIC V167
2021
Electric/Diesel
Autobroms
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Luftfjädring (justerbar)
Smartphone integration
Körpaket
Minnespaket
Kupébelysningspaket
Interiört Krompaket
Parkeringspaket High
Stöldskyddspaket
Minnespaket fram
Premium Sound System
Airmatic
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car