Объявление Продам кроссовера Hyundai Santa Fe с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Hyundai
Santa Fe
кроссовер
2017
2018-02-23
82 160 км
472 кг
2 038 кг
2 510 кг
16 авг. 2024 г.
7214849
2024-08-23 17:43
2024-08-28 20:41
Количество дверей:
5
4,7 м × 1,88 м × 1,675 м
Тип привода:
полный привод
200 л.с. (147 кВт)
Подушка безопасности:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Полный привод:
серый
Ej testad.
Flertal repor, bucklor och lackskador.
Flertal repor, fläckar och skavmärken.
ENGINE AND GEARBOX:
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig. Fordonet startar ej, elfel.
Fordonet startar ej, elfel. Bilen säljs som reparationsobjekt/renoveringsobjekt p.g.a. På grund av bilens brister har all utrustning inte kunnat funktionstestas.
Previous owners: 1
License number: YLY516
Driving ban: Yes
Manufacture month: maaliskuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 0
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4388 SEK
Max pull weight: 990 kg
CO2-emission (diesel): 174 g/km
Tax weight: 2 030 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Santa Fé 2.2 D 4WD
2017
Auto hold
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Lastskydd/lastnät
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattvärme