Объявление Продам кроссовера Ford Mustang с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
Ford
Mustang
кроссовер
2021
2022-04-21
73070 км
485 кг
2070 кг
2555 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7210329
2024-07-11 16:56
2024-07-16 20:30
4.728 м × 1.881 м × 1.634 м
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2025-04-30
серый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Stenskott vindruta i synfält. Flertal repor och stenskott.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd går ej att montera ordentligt. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Previous owners: 2
License number: EPL76J
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Textile: Full leather
New car warranty: 2027-04-20 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2025-04-20 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 945 kg
Tax weight: 2 070 kg
Mach-E 70 kWh RWD
2021
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
LED-strålkastare
Panoramatak
Rattvärme
Smartphone integration
Sätesvärme bak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car