Объявление Продам кроссовера BMW X1 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
BMW
X1
кроссовер
2021
2020-09-23
90 460 км
454 кг
1 876 кг
2 330 кг
более 1 месяца
7213735
2024-07-31 15:38
2024-08-05 20:28
4,447 м × 1,821 м × 1,582 м
Тип привода:
полный привод
125 л.с. (92 кВт)
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Полный привод:
2025-09-30
белый, металлик
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador. Saknas 1st låsmutter på ett däck.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme.
Dragkroksnyckel saknas.
Previous owners: 3
License number: NMD42J
Manufacture month: lipiec 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 3978, 7196 senast 2023-10-20
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 170 kg
Tax weight: 1 870 kg
Max trailer weight: 750 kg
xDrive25e 9,7 kWh LCI
F48
2021
Electric/Petrol
Assistanssystem
Autobroms
Avtagbar dragkrok
Eldriven baklucka
Head-up display
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car