Объявление Продам кабриолет Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
Volkswagen
Golf
кабриолет
2013
2012-07-31
46480 км
436 кг
1484 кг
1920 кг
Швеция Gothenburg
19 апр. 2024 г.
7201791
2024-04-18 17:27
2024-04-23 19:12
4.246 м × 1.782 м × 1.408 м
160 л.с. (118 кВт)
Расход топлива:
6.4 л/100км
PTO:
2025-06-30
белый
Fåtal bucklor/dörruppslag. Flertal lackskador. Bagagelucka går bara att öppna via nyckel.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 1
License number: MWJ211
Manufacture month: kesäkuu 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 511, 1327, 2183, 3616, 4639 senast 2023-10-23
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1218 SEK
Max pull weight: 1 580 kg
CO2-emission (petrol): 150 g/km
Tax weight: 1 480 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
VI 1.4 TSI Cabriolet
2013