Объявление Продам хэтчбек Škoda Skoda Fabia с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Škoda
Skoda Fabia
хэтчбек
2019
2019-05-20
67320 км
417 кг
1159 кг
1576 кг
Швеция Gothenburg
28 июн. 2024 г.
7210801
2024-06-27 12:54
2024-07-02 21:08
3.997 м × 1.732 м × 1.452 м
95 л.с. (69.83 кВт)
Объем:
1000 см³
Расход топлива:
4.6 л/100км
PTO:
2025-07-31
белый
Bromsskivor fram rostskadade.
Några stenskott, bucklor/dörruppslag, lackskador och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Passagerarbälte saknar stopp för bälteslås.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 1
License number: LFW61G
Manufacture month: maaliskuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3000, 4491 och 5697 mil. Senast utförd 2023-02-28
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 924 kg
CO2-emission (petrol): 106 g/km
Tax weight: 1 150 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: Yes
tillverkare: Skoda
1.0 TSI 5dr
2019
Alkolås
Motorvärmare
Påbyggnadsutrustning
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT