Объявление Продам хэтчбек Volkswagen Polo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Polo
хэтчбек
2015
2015-06-23
45 330 км
403 кг
1 217 кг
1 620 кг
5 сент. 2024 г.
7217225
2024-09-04 09:39
2024-09-09 19:30
3,972 м × 1,682 м × 1,438 м
90 л.с. (66.15 кВт)
Расход топлива:
4,7 л/100км
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2025-09-30
голубой
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador repor och stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslag, Tanklucka saknas.Stötfångare fram, dålig linjepassning. Höger bakdörr omlackerad med dåligt utfört arbete, rinningar.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 3
License number: KWA598
Manufacture month: maj 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1562, 2301, 2618, 2749, 3847, 4353 senast 2024-07-10
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 880 kg
CO2-emission (petrol): 109 g/km
Tax weight: 1 210 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 TSI 5dr
2015
Auto hold