Объявление Продам хэтчбек FIAT 500 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
FIAT
500
хэтчбек
2021
2021-08-19
42 250 км
320 кг
1 410 кг
1 730 кг
5 сент. 2024 г.
7217444
2024-09-11 16:34
2024-09-16 20:51
Количество дверей:
3
3,631 м × 1,683 м × 1,529 м
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2026-05-31
белый
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Högt vägljud.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 1
License number: RXH36J
Service history: Service utförd vid följande mil: 1514, 2867, senast 2023-09-01
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 770 kg
Tax weight: 1 410 kg
Deductible VAT: Yes
500e Cabriolet
2021
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car