Объявление Продам хэтчбек FIAT 500 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
FIAT
500
хэтчбек
2014
2014-05-28
58350 км
315 кг
1005 кг
1320 кг
Швеция Gothenburg
7 июн. 2024 г.
7207343
2024-06-17 18:14
2024-06-23 18:35
Количество дверей:
3
3.546 м × 1.627 м × 1.488 м
69 л.с. (50.72 кВт)
CD
PTO:
2025-04-30
красный
Bromsskivor fram rostiga.
Några repor, lackskador och stenskott.
Innertak, smutsigt.
Previous owners: 3
License number: ALJ211
Manufacture month: grudzień 2013
Service history: Service utförd vid följande miltal: 1152, 2560, 3958 och 5315. Senast utförd 2022-12-06. Kamrem och vattenpump bytt vid den senaste servicen
Tax fee (yearly): 404 SEK
Max pull weight: 2 180 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 000 kg
1.2
2014