Объявление Продам хэтчбек Citroen C3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Citroen
C3
хэтчбек
2021
2021-04-29
31930 км
464 кг
1371 кг
1835 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7203999
2024-06-14 18:34
2024-06-19 19:35
Количество дверей:
5
4.155 м × 1.765 м × 1.648 м
Кузов
Фаркоп:
Aircross PureTech
131 л.с. (96 кВт)
Подушка безопасности:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
PTO:
2026-05-31
белый
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 3
License number: ECC069
Service history: Service utförd vid följande mil: 2016 senast 2023-05-03
Tax fee (yearly): 1837 SEK
Max pull weight: 1 665 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Deductible VAT: Yes
Aircross PureTech
2021
Autobroms
Eluppvärmd vindruta
PercentIconDeductible VAT